Ofertă refuzată Cumpărare directă

produse patiserie

Număr anunț
DA22122528
Autoritate contractantă
LICEUL SILVIC TRANSILVANIA NASAUD (CUI 4512216)
Furnizor / câștigător
NIAGARA IMPEX SRL (CUI RO4079504)
Cod CPV
15811000-6 · Produse de panificatie (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
514 RON
Valoare finală
514 RON
Data publicării
18.12.2018 14:54
Termen limită
23.12.2018 17:00
Data finalizării
23.12.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.