Ofertă refuzată Cumpărare directă

Set saci filtranti din fleece Karcher WD5

Număr anunț
DA22097454
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA ELENA DOAMNA TULCEA (CUI 28643642)
Furnizor / câștigător
ABC INTERNATIONAL S.R.L. (CUI RO9624881)
Cod CPV
31670000-3 · Piese electrice pentru masini sau pentru aparate (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
737,15 RON
Valoare finală
737,15 RON
Data publicării
17.12.2018 13:10
Termen limită
23.12.2018 17:00
Data finalizării
23.12.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.