Ofertă acceptată Cumpărare directă

LG764500-Intr.simplu 10A NILOE

Număr anunț
DA22164960
Autoritate contractantă
TEGA S.A. (CUI RO8670570)
Furnizor / câștigător
"TC 3" SRL (CUI 12951417)
Cod CPV
31214100-0 · Intrerupatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6,72 RON
Valoare atribuită
6,72 RON
Data publicării
24.12.2018 09:57
Termen limită
29.12.2018 17:00
Data finalizării
24.12.2018 09:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6,72 RON

din 6,72 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.