Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii medicale pentru beneficiarii caminului

Număr anunț
DA22164099
Autoritate contractantă
CAMINUL PENTRU PERSOANE VARSTNICE SF. ANTIM IVIREANUL (CUI 25570961)
Furnizor / câștigător
CMI DR. TOMEK S. MARIA (CUI 20265479)
Cod CPV
85140000-2 · Diverse servicii de sanatate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.800 RON
Valoare atribuită
2.800 RON
Data publicării
21.12.2018 15:40
Termen limită
28.12.2018 17:00
Data finalizării
24.12.2018 10:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.800 RON

din 2.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.