Ofertă acceptată Cumpărare directă

Materiale si accesorii instalatii

Număr anunț
DA22160906
Autoritate contractantă
COMPANIA DE APA SA BUZAU (CUI RO22987337)
Furnizor / câștigător
DENIROM 2000 SRL (CUI RO13746003)
Cod CPV
31700000-3 · Accesorii electronice, electromecanice si electrotehnice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.065,03 RON
Valoare atribuită
1.065,03 RON
Data publicării
21.12.2018 10:51
Termen limită
26.12.2018 17:00
Data finalizării
24.12.2018 08:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.065,03 RON

din 1.065,03 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.