Ofertă acceptată Cumpărare directă

UPS APC BR1200G-GR Power-Saving Back-UPS Pro 1200, 1200VA / 720W, 230V Schuko, Line Interactive

Număr anunț
DA22160120
Autoritate contractantă
EDILUL C.G.A. S.A. (CUI RO11339178)
Furnizor / câștigător
IAŞI IT SRL (CUI RO30767707)
Cod CPV
31154000-0 · Surse de alimentare electrica continua (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.267 RON
Valoare atribuită
1.267 RON
Data publicării
21.12.2018 10:05
Termen limită
26.12.2018 17:00
Data finalizării
24.12.2018 08:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.267 RON

din 1.267 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.