Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Hartie A4, 80g, 500 coli/top
- Număr anunț
- DA22156239
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii - Unitatea Militara 02512/C (CUI 4193044)
- Furnizor / câștigător
- MONIKA OFFICE SRL (CUI RO21327758)
- Cod CPV
- 30199000-0 · Articole de papetarie si alte articole din hartie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 506,73 RON
- Valoare atribuită
- 506,73 RON
- Data publicării
- 20.12.2018 15:03
- Termen limită
- 25.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.12.2018 21:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
506,73 RON
din 506,73 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro