Ofertă refuzată Cumpărare directă

pachet produse alimentare

Număr anunț
DA22144641
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT FANTEZIA (CUI 29437365)
Furnizor / câștigător
MANU TOP MARKET SRL (CUI RO33979380)
Cod CPV
15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.928 RON
Valoare finală
3.928 RON
Data publicării
19.12.2018 16:56
Termen limită
24.12.2018 17:00
Data finalizării
24.12.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.