Ofertă refuzată Cumpărare directă

UNITATE CILINDRU CANON IR 2016

Număr anunț
DA22142267
Autoritate contractantă
Colegiul Tehnic Mecanic Grivita (CUI 4283244)
Furnizor / câștigător
MEDIA SERVICE PRINT SRL (CUI RO30916310)
Cod CPV
30125000-1 · Piese si accesorii pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
622 RON
Valoare finală
622 RON
Data publicării
19.12.2018 15:11
Termen limită
24.12.2018 17:00
Data finalizării
24.12.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.