Acasă · Licitații
· Echipament de bucatarie, articole de menaj si de uz casnic si articole de catering (Rev.2)
Ofertă refuzată
Cumpărare directă
PACHET ARTICOLE DE MENAJ
- Număr anunț
- DA22142128
- Autoritate contractantă
- ANSAMBLUL FOLCORIC ,,TARA VRANCEI (CUI 7620476)
- Furnizor / câștigător
- CRINUL ALB SRL (CUI RO1441854)
- Cod CPV
- 39220000-0 · Echipament de bucatarie, articole de menaj si de uz casnic si articole de catering (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 187,40 RON
- Valoare finală
- 187,40 RON
- Data publicării
- 19.12.2018 15:07
- Termen limită
- 24.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.12.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.