Ofertă refuzată
Cumpărare directă
TRUSA STANDARD SUBSTANTE PSIHOACTIVE (DROGURI), AVIZATA CSML conf Ordin 277 / 2015
- Număr anunț
- DA22139347
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA ALEXANDRIA (CUI 4253650)
- Furnizor / câștigător
- ALPHA HIPOMED SRL (CUI RO30051812)
- Cod CPV
- 33954000-2 · Truse de colectare de probe biologice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.260 RON
- Valoare finală
- 1.260 RON
- Data publicării
- 19.12.2018 13:49
- Termen limită
- 24.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.12.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.