Ofertă acceptată
Cumpărare directă
DEXKETOPROFEN ROMPHARM 50MG/2ML*5 FIOLE
- Număr anunț
- DA40557655
- Autoritate contractantă
- Spitalul Orasenesc Faget (CUI 4663456)
- Furnizor / câștigător
- DR.MAX S.R.L. (CUI 9378655)
- Cod CPV
- 33632100-0 · Antiinflamatoare si antireumatismale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 773,80 RON
- Valoare atribuită
- 773,80 RON
- Data publicării
- 04.06.2026 15:24
- Termen limită
- 09.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 05.06.2026 07:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
773,80 RON
din 773,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro