Ofertă refuzată Cumpărare directă

Dosar carton alb cu sina metalica

Număr anunț
DA22137567
Autoritate contractantă
COMUNA COMANESTI (CUI 14889001)
Furnizor / câștigător
UNIQIT SYSTEM S.R.L. (CUI RO31306086)
Cod CPV
22852000-7 · Dosare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
28 RON
Valoare finală
28 RON
Data publicării
19.12.2018 13:01
Termen limită
24.12.2018 17:00
Data finalizării
24.12.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.