Ofertă refuzată
Cumpărare directă
INCALTAMINTE
- Număr anunț
- DA22136289
- Autoritate contractantă
- R.A. ROMATSA - ADMINISTRATIA ROMANA A SERVICIILOR DE TRAFIC AERIAN (CUI RO1589932)
- Furnizor / câștigător
- OTTER-DISTRIBUTION SRL (CUI RO9755224)
- Cod CPV
- 18813000-1 · Incaltaminte cu fete de piele (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 16.200 RON
- Valoare finală
- 16.200 RON
- Data publicării
- 19.12.2018 12:26
- Termen limită
- 24.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.12.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.