- Număr anunț
- DA22131006
- Autoritate contractantă
- Gradinita cu program prelungit nr.8 Brasov (CUI 29368443)
- Furnizor / câștigător
- METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
- Cod CPV
- 39221160-6 · Tavi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 161,66 RON
- Valoare finală
- 161,66 RON
- Data publicării
- 19.12.2018 10:11
- Termen limită
- 24.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.12.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.