Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Nikon D5300 Aparat Foto DSLR 24.2MP CMOS Kit cu Obiectiv AF-P 18-55mm VR Negru
- Număr anunț
- DA22126063
- Autoritate contractantă
- Serviciul Public de Impozite, Taxe si alte Venituri ale Bugetului Local (CUI 14260477)
- Furnizor / câștigător
- F 64 STUDIO SRL (CUI 14080808)
- Cod CPV
- 38651000-3 · Aparate de fotografiat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.100,80 RON
- Valoare finală
- 12.100,80 RON
- Data publicării
- 18.12.2018 17:22
- Termen limită
- 24.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.12.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.