Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Asus X541UA-GO1256 i3-7100, 500GB, 4GB, Win 10 Home
- Număr anunț
- DA22125611
- Autoritate contractantă
- Liceul Tehnologic Silvic Dr. Nicolae Rucareanu (CUI 29369414)
- Furnizor / câștigător
- MUNCONS SRL (CUI RO14581515)
- Cod CPV
- 30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.010,08 RON
- Valoare finală
- 2.010,08 RON
- Data publicării
- 18.12.2018 16:33
- Termen limită
- 23.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.12.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.