Ofertă refuzată Cumpărare directă

PC i3-8100, 4GB DDR4, SSD240GB, Win 10 Home

Număr anunț
DA22125494
Autoritate contractantă
Liceul Tehnologic Silvic Dr. Nicolae Rucareanu (CUI 29369414)
Furnizor / câștigător
MUNCONS SRL (CUI RO14581515)
Cod CPV
30213300-8 · Computer de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.721,85 RON
Valoare finală
1.721,85 RON
Data publicării
18.12.2018 16:26
Termen limită
23.12.2018 17:00
Data finalizării
23.12.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.