Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Oferta urari Sarbatori de Iarna 2018-2019
- Număr anunț
- DA22104977
- Autoritate contractantă
- JUDETUL VALCEA (CUI 2540929)
- Furnizor / câștigător
- VEZI TELEVIZIUNE SRL (CUI RO29525122)
- Cod CPV
- 64228100-1 · Transmisie de programe de televiziune (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 400 RON
- Valoare finală
- 400 RON
- Data publicării
- 17.12.2018 16:33
- Termen limită
- 24.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.12.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.