Număr anunț
DA22150081
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC SAT MARGARITI COMUNA BECENI (CUI 3662550)
Furnizor / câștigător
CRIS CONSTANT SRL (CUI 15973746)
Cod CPV
37000000-8 · Instrumente muzicale, articole sportive, jocuri, jucarii, obiecte de artizanat, obiecte de arta si accesorii (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.873,97 RON
Valoare finală
4.873,97 RON
Data publicării
20.12.2018 11:05
Termen limită
25.12.2018 17:00
Data finalizării
25.12.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.