Ofertă refuzată Cumpărare directă

MASINA DE GAURIT/INSURUBAT CU 2 ACC 14.4V 1.5AH

Număr anunț
DA22149762
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC (CUI 4347780)
Furnizor / câștigător
DYNAMIC TOOLS SRL (CUI 10137316)
Cod CPV
43830000-0 · Scule cu motor (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
461,34 RON
Valoare finală
461,34 RON
Data publicării
20.12.2018 10:55
Termen limită
25.12.2018 17:00
Data finalizării
25.12.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.