Ofertă refuzată Cumpărare directă

IMPRIMANTA MATRICIALA

Număr anunț
DA22148834
Autoritate contractantă
ORASUL NAVODARI (CUI 4618382)
Furnizor / câștigător
INK BIROTICA SRL (CUI RO32794252)
Cod CPV
30232120-1 · Imprimante matriciale (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
800 RON
Valoare finală
800 RON
Data publicării
20.12.2018 10:22
Termen limită
25.12.2018 17:00
Data finalizării
25.12.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.