Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Proiect antiefractie
- Număr anunț
- DA22148381
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR 3 POMPILIU DAN ZARNESTI (CUI 29413242)
- Furnizor / câștigător
- BRADMIN SERVICES TECH SRL (CUI 35356524)
- Cod CPV
- 35120000-1 · Sisteme si dispozitive de supraveghere si de securitate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.200 RON
- Valoare finală
- 3.200 RON
- Data publicării
- 20.12.2018 10:07
- Termen limită
- 25.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 25.12.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.