Ofertă refuzată Cumpărare directă

BONURI VALORICE DE CARBURANTI

Număr anunț
DA22147722
Autoritate contractantă
Comuna Sirineasa(Primaria) (CUI 2541134)
Furnizor / câștigător
LUKOIL ROMANIA SRL (CUI RO10547022)
Cod CPV
09100000-0 · Combustibili (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.808 RON
Valoare finală
16.808 RON
Data publicării
20.12.2018 09:43
Termen limită
25.12.2018 17:00
Data finalizării
25.12.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.