Ofertă refuzată Cumpărare directă

PACHET PRODUSE CURATENIE

Număr anunț
DA22147523
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA BUDENI (CUI 18345517)
Furnizor / câștigător
UNIC ACCENT S.R.L. (CUI 30334371)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.199,99 RON
Valoare finală
3.199,99 RON
Data publicării
20.12.2018 09:35
Termen limită
25.12.2018 17:00
Data finalizării
25.12.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.