Ofertă refuzată Cumpărare directă

Achizitie piese vehicule

Număr anunț
DA22147112
Autoritate contractantă
Primaria orasului Copsa Mica (CUI 4406207)
Furnizor / câștigător
PRES COM SERV SRL (CUI RO6629710)
Cod CPV
34300000-0 · Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
58,82 RON
Valoare finală
58,82 RON
Data publicării
20.12.2018 09:19
Termen limită
25.12.2018 17:00
Data finalizării
25.12.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.