Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului medical si de precizie (Rev.2)
Ofertă refuzată
Cumpărare directă
SERVICII DE REPARATIE INSTRUMENTE CHIRURGICALE
- Număr anunț
- DA22143639
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic Colentina (CUI 4283929)
- Furnizor / câștigător
- APOLLON MEDICAL SRL (CUI 37168438)
- Cod CPV
- 50400000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului medical si de precizie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.614,70 RON
- Valoare finală
- 1.614,70 RON
- Data publicării
- 19.12.2018 15:56
- Termen limită
- 25.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 25.12.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.