Ofertă refuzată Cumpărare directă

PRESTARI SERVICII MONITORIZARE ALARMA

Număr anunț
DA22163087
Autoritate contractantă
AGENTIA PENTRU PLATI SI INSPECTIE SOCIALA ARGES (CUI 24707476)
Furnizor / câștigător
COMPANIA NATIONALA POSTA ROMANA S.A. (CUI RO427410)
Cod CPV
64100000-7 · Servicii postale si de curierat (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
404,24 RON
Valoare finală
404,24 RON
Data publicării
21.12.2018 13:22
Termen limită
26.12.2018 17:00
Data finalizării
26.12.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.