Ofertă refuzată Cumpărare directă

Abonament lunar produs legislativ LEX EXPERT

Număr anunț
DA22162754
Autoritate contractantă
ORASUL COMANESTI (CUI 4353269)
Furnizor / câștigător
COMPANIA DE INFORMATICA NEAMT SRL (CUI RO6756055)
Cod CPV
72260000-5 · Servicii de software (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
270 RON
Valoare finală
270 RON
Data publicării
21.12.2018 12:56
Termen limită
26.12.2018 17:00
Data finalizării
26.12.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.