Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Videoproiector BenQ TW533, WXGA, 3300 Lumeni, Alb
- Număr anunț
- DA22162623
- Autoritate contractantă
- ȘCOALA GIMNAZIALĂ „GEORGE CĂLINESCU” ONEȘTI (CUI 29115416)
- Furnizor / câștigător
- FLANCO RETAIL SA (CUI RO27698631)
- Cod CPV
- 38652120-7 · Videoproiectoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.411,71 RON
- Valoare finală
- 9.411,71 RON
- Data publicării
- 21.12.2018 12:47
- Termen limită
- 26.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 26.12.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.