Ofertă refuzată Cumpărare directă

Stampila automata TRODAT Printer 4913 + amprenta

Număr anunț
DA22162313
Autoritate contractantă
INSTITUTUL DE PSIHIATRIE "SOCOLA" IASI (CUI 4541165)
Furnizor / câștigător
BIROTICA RS SRL (CUI RO32329177)
Cod CPV
30192153-8 · Stampile cu text (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
65 RON
Valoare finală
65 RON
Data publicării
21.12.2018 12:25
Termen limită
26.12.2018 17:00
Data finalizării
26.12.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.