Ofertă refuzată Cumpărare directă

Insecticide si fungicide

Număr anunț
DA22160973
Autoritate contractantă
UNITATEA MEDICO-SOCIALA RADUCANENI (CUI 16038486)
Furnizor / câștigător
TIPAK INTERNAŢIONAL SRL (CUI RO23038063)
Cod CPV
24452000-7 · Insecticide (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
820 RON
Valoare finală
820 RON
Data publicării
21.12.2018 10:55
Termen limită
26.12.2018 17:00
Data finalizării
26.12.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.