Ofertă refuzată Cumpărare directă

Pachet cadou christmas big wheels

Număr anunț
DA22160251
Autoritate contractantă
COMUNA BACLES (CUI 5819414)
Furnizor / câștigător
CARREFOUR ROMANIA SA (CUI RO11588780)
Cod CPV
15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
235,21 RON
Valoare finală
235,21 RON
Data publicării
21.12.2018 10:12
Termen limită
26.12.2018 17:00
Data finalizării
26.12.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.