Ofertă refuzată Cumpărare directă

Imprimanta Brother DCP J105

Număr anunț
DA22159943
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC ,,ION GH. ROSCA" OSICA DE SUS (CUI 25288473)
Furnizor / câștigător
DAMIART ADVERTISING SRL (CUI RO25637867)
Cod CPV
30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.222 RON
Valoare finală
1.222 RON
Data publicării
21.12.2018 09:53
Termen limită
26.12.2018 17:00
Data finalizării
26.12.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.