Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Servicii reparatie macara Epsilon, OS Alba, DS Alba
- Număr anunț
- DA22159739
- Autoritate contractantă
- REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
- Furnizor / câștigător
- TERRA PALFINGER SRL (CUI 22882390)
- Cod CPV
- 42414400-5 · Macarale montate pe vehicule (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.586,02 RON
- Valoare finală
- 1.586,02 RON
- Data publicării
- 21.12.2018 09:39
- Termen limită
- 26.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 26.12.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.