Ofertă refuzată Cumpărare directă

PACHET 19122018

Număr anunț
DA22146535
Autoritate contractantă
COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN (CUI 4395027)
Furnizor / câștigător
VILCEA MG (CUI 1523350)
Cod CPV
15000000-8 · Alimente, bauturi, tutun si produse conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.300 RON
Valoare finală
3.300 RON
Data publicării
20.12.2018 08:51
Termen limită
26.12.2018 17:00
Data finalizării
26.12.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.