Ofertă refuzată Cumpărare directă

Toner pentru imprimantele laser/faxuri

Număr anunț
DA22134634
Autoritate contractantă
SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL "SF.IOSIF MARTURISITORUL" BAIA MARE (CUI 12745352)
Furnizor / câștigător
ATC COMPUTER SRL (CUI 15822484)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
915,08 RON
Valoare finală
915,08 RON
Data publicării
19.12.2018 11:42
Termen limită
26.12.2018 17:00
Data finalizării
26.12.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.