Ofertă refuzată
Cumpărare directă
SERVICII DE MEDICINA MUNCII CONFORM ANUNT ADV1055437
- Număr anunț
- DA22080549
- Autoritate contractantă
- Serviciul de Asistenta Medicala al municipiului Galati (CUI 26716896)
- Furnizor / câștigător
- ELIT MED CENTER SRL (CUI 27417450)
- Cod CPV
- 85147000-1 · Servicii de medicina muncii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.986 RON
- Valoare finală
- 1.986 RON
- Data publicării
- 14.12.2018 13:19
- Termen limită
- 26.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 26.12.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.