- Număr anunț
- DA22052764
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA "VASILE MITRU" TASCA (CUI 18282664)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 39113000-7 · Diverse scaune (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.644,72 RON
- Valoare finală
- 1.644,72 RON
- Data publicării
- 13.12.2018 09:05
- Termen limită
- 26.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 26.12.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.