Ofertă refuzată Cumpărare directă

servicii postale

Număr anunț
DA22163729
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL TERITORIAL DE MUNCA ARGES (CUI 12355112)
Furnizor / câștigător
COMPANIA NATIONALA POSTA ROMANA S.A. (CUI RO427410)
Cod CPV
64112000-4 · Servicii postale de distribuire a corespondentei (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.361,34 RON
Valoare finală
3.361,34 RON
Data publicării
21.12.2018 14:31
Termen limită
26.12.2018 17:00
Data finalizării
26.12.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.