Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Materiale ortopedice
- Număr anunț
- DA22160329
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal Targu Secuiesc (CUI 4404524)
- Furnizor / câștigător
- SANATMETAL RO SRL (CUI RO17905870)
- Cod CPV
- 33141770-8 · Proteze pentru fracturi, stifturi si placi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.550 RON
- Valoare atribuită
- 2.550 RON
- Data publicării
- 21.12.2018 10:17
- Termen limită
- 27.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.12.2018 07:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.550 RON
din 2.550 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro