Ofertă acceptată Cumpărare directă

Caiet citire apometru

Număr anunț
DA22165051
Autoritate contractantă
Goscom Cetatea Rasnov S.A. (CUI RO9922624)
Furnizor / câștigător
DĂNESCU ION-VICTOR ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 36270072)
Cod CPV
22458000-5 · Imprimate la comanda (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.200 RON
Valoare atribuită
1.200 RON
Data publicării
24.12.2018 12:32
Termen limită
29.12.2018 17:00
Data finalizării
27.12.2018 09:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.200 RON

din 1.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.