Ofertă acceptată Cumpărare directă

LAMPA XENON 175 W , 15 V PENTRU SURSA DE LUMINA

Număr anunț
DA22165931
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN SATU MARE (CUI 3963722)
Furnizor / câștigător
KARL STORZ ENDOSCOPIA ROMANIA SRL (CUI RO22505268)
Cod CPV
33162100-4 · Dispozitive pentru blocul operator (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.733 RON
Valoare atribuită
4.733 RON
Data publicării
27.12.2018 08:28
Termen limită
01.01.2019 17:00
Data finalizării
27.12.2018 09:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.733 RON

din 4.733 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.