Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii administrare server retea, e-mail si acces internet cu serviciile aferente si asistenta

Număr anunț
DA22166078
Autoritate contractantă
INSTITUTIA PREFECTULUI JUDETUL CARAS SEVERIN (CUI 3228276)
Furnizor / câștigător
CENTRUL DE ASISTENTA SERVICII INTERNET SRL (CUI RO16413259)
Cod CPV
72000000-5 · Servicii IT: consultanta, dezvoltare de software, internet si asistenta (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.700 RON
Valoare atribuită
2.700 RON
Data publicării
27.12.2018 09:02
Termen limită
01.01.2019 17:00
Data finalizării
27.12.2018 10:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.700 RON

din 2.700 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.