Ofertă acceptată Cumpărare directă

NOTEBOOK ASUS S510UA-BQ462 cu Licenta OEM Microsoft Windows 10 Pro 64 bit Romanian

Număr anunț
DA22166651
Autoritate contractantă
COMUNA PODURI (CONSILIUL LOCAL PODURI) (CUI 4278183)
Furnizor / câștigător
MIT IT CENTER SRL (CUI RO27260150)
Cod CPV
48624000-8 · Pachete software pentru sisteme de operare pentru computere personale (PC) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.267,23 RON
Valoare atribuită
3.267,23 RON
Data publicării
27.12.2018 10:10
Termen limită
01.01.2019 17:00
Data finalizării
27.12.2018 10:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.267,23 RON

din 3.267,23 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.