Acasă · Licitații
· Servicii de consultanta in protectia contra incendiilor si a exploziilor si in controlul incendiilor si al exploziilor (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Prestari servicii situatii de urgenta (instruire)
- Număr anunț
- DA22166791
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA MEHEDINTI (CUI 11308023)
- Furnizor / câștigător
- SENZA PAURA SRL (CUI RO27519817)
- Cod CPV
- 71317100-4 · Servicii de consultanta in protectia contra incendiilor si a exploziilor si in controlul incendiilor si al exploziilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 462,18 RON
- Valoare atribuită
- 462,18 RON
- Data publicării
- 27.12.2018 10:28
- Termen limită
- 01.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 27.12.2018 10:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
462,18 RON
din 462,18 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro