Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Registru de evidenta curenta a intrarilor si iesirilor, A3, tipar fata verso, mucava, 100 file
- Număr anunț
- DA22166144
- Autoritate contractantă
- Regia Autonoma Administratia Patrimoniului Protocolului de Stat Bucuresti (CUI RO2351555)
- Furnizor / câștigător
- RIK SRL (CUI RO1889794)
- Cod CPV
- 79823000-9 · Servicii de tiparire si de livrare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 291,60 RON
- Valoare atribuită
- 291,60 RON
- Data publicării
- 27.12.2018 09:13
- Termen limită
- 01.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 27.12.2018 11:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
291,60 RON
din 291,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro