Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHETE SECTIA ATLETISM
- Număr anunț
- DA22166835
- Autoritate contractantă
- CLUBUL SPORTIV MUNICIPAL UNIREA SLOBOZIA (CUI 19103570)
- Furnizor / câștigător
- ATLANTIC SRL (CUI RO3928652)
- Cod CPV
- 55523000-2 · Servicii de catering pentru alte societati sau institutii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 639,54 RON
- Valoare atribuită
- 639,54 RON
- Data publicării
- 27.12.2018 10:36
- Termen limită
- 01.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 27.12.2018 11:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
639,54 RON
din 639,54 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro