Ofertă acceptată Cumpărare directă

achizitie SERVICII DE COLECTARE ,TRANSPORT,ELIMINARE DESEURI MEDICALE

Număr anunț
DA22166992
Autoritate contractantă
Spitalul de Boli Cronice Sebis (CUI 3861919)
Furnizor / câștigător
STERILECO S.R.L. (CUI RO15071999)
Cod CPV
90524400-0 · Servicii de colectare, de transport si de eliminare a deseurilor spitalicesti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.220 RON
Valoare atribuită
5.220 RON
Data publicării
27.12.2018 11:00
Termen limită
01.01.2019 17:00
Data finalizării
27.12.2018 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.220 RON

din 5.220 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.