Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SERVICII PROFESIONALE DE PAZA UMANA LA CFPA MM (IAN 2019)
- Număr anunț
- DA22167105
- Autoritate contractantă
- AGENTIA JUDETEANA PENTRU OCUPAREA FORTEI DE MUNCA MARAMURES (CUI 3627064)
- Furnizor / câștigător
- CORTEZ FORCE SRL (CUI RO27413483)
- Cod CPV
- 79713000-5 · Servicii de paza (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.985,60 RON
- Valoare atribuită
- 1.985,60 RON
- Data publicării
- 27.12.2018 11:13
- Termen limită
- 01.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 27.12.2018 11:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.985,60 RON
din 1.985,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro